top of page

💫 Zapomnij o szarości! Odkryj magię "glimerów"! ✨

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre chwile wydają się tak wyjątkowe, magiczne i pełne energii? Dziś chciałabym podzielić się z Wami pojęciem "glimerów" - tych migoczących i niepowtarzalnych momentów, które dodają blasku i radości naszemu codziennemu życiu. "Glimery" to te małe, ale piękne i istotne momenty, które potrafią nas oczarować i wypełnić radością. Mogą to być chwile spędzone z bliskimi, niespodziewane gesty życzliwości od obcych, spektakularne zachody słońca, czy też osiągnięcia, na które ciężko pracowaliśmy.

To są momenty, które zostają w naszej pamięci na długo, bo są pełne emocji, znaczenia i autentyczności. Często w biegu codzienności zapominamy doceniać te drobne skarby. Ale "glimery" przypominają nam, jak ważne jest zatrzymywanie się i cieszenie się chwilą. One pokazują nam, że magia może znaleźć się w najprostszych i najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego zachęcamy Was, abyście zaczęli zwracać większą uwagę na te "glimery" w swoim życiu. Uwolnijcie swoje zmysły i nauczcie się dostrzegać piękno i radość w najmniejszych szczegółach. To może być zapach ulubionej kawy, dźwięk śpiewu ptaków rano, uśmiech obcej osoby na ulicy czy chwila skupienia i spokoju podczas porannej medytacji. Warto doceniać te momenty i celebrować je jako drobne cuda dnia codziennego. Jako moment w którym odczuwam życie Aby doświadczyć więcej takich drobnych magicznych chwil w swoim życiu, starajcie się być obecni w teraźniejszości. Otwórzcie się na nowe doświadczenia, bądźcie ciekawi świata i otaczających Was ludzi. To wtedy magia może się pojawi się wokół Was. Mam dla Was taką propozycję, wyzwanie: przez najbliższy tydzień zapisujcie w dzienniku co najmniej jeden "glimer" dziennie. Dzięki temu będziecie mieć szanse zatrzymać się na chwilę i dokonać odkrycia, że nasze życie jest pełne drobnych cudów, które czekają na nas, by je zauważyć i celebrować i wyrażać za nie wdzięczność.

Podzielcie się w komentarzach swoimi "glimerami" - czekam na Wasze piękne historie i inspiracje!ps. Moja Neli to dla mnie największy z "glimerów"

Wyróżnione posty
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page