top of page

Opinie klientów

Bardzo dobry coach

Bardzo polecam. Bardzo. Każdy kto ma problem, nie wie, w która stronę pójść lub po prostu potrzebuję wsparcia w dokonaniu ważnych wyborów powinien popracować razem z panią Asia. Zadajac kilka swoich megapytan :) otworzy glowe każdemu 'spiochowi':). Polecam.

9 stycznia 2013 Tomek - reklama

 

 

Bardzo dobry coach

Polecam Panią Asię jako coacha szczególnie w pracy team coachingu. Pracowala z moim zespołem podczas team coachingu . Zespół wypracował swoje cele i rozpoczął przy pomocy Asi pracę nad swoimi problemami . Polecam zarówno jako coacha osobistego jak i coacha do pracy zespolowej.

11 listopada 2012 Paweł - menadżer

 

 

Bardzo dobry coach

Serdecznie polecam Asię jako coach w zakresie pracy z młodzieżą nad celem i wyborem swojej drogi życiowej.Asia pracowała z moim synem w zakresie wyboru studiów i kierunku rozwoju zawodowego. Agnieszka

22 października 2012 Agnieszka - lekarka

 

 

Bardzo dobry coach

Serdecznie polecam sesje z Panią Asią to znakomity specjalista a decyzja o udziale w sesji coachingu była ostanio deską ratunku dla mnie i najlepszą decyzją jaką podjęłem - POLECAM wszystkim którzy chcą zmiany w swoim życiu Bartek

4 października 2012 Bartek - CEO

 

 

Bardzo dobry coach

Przyłączam się do Pana opinii Panie Tomaszu gdyby nie Asia bardzo źle by się działo w moim życiu . Polecam sesje z Asią - u mnie był life coaching i jestem i działam dzięki sile którą znalazłam w sobie podczas sesji :)

19 lipca 2012 Katarzyna - Frączkiewicz

 

Bardzo dobry coach

Asia jest osobą o wysokim standardzie pracy. Bardzo przyjacielską i otwartą na drugiego człowieka.Poprzez pracę z Asią w procesie coachingu udało mi się zrealizować cele z którymi sam nigdy bym sobie nie poradził. Bardzo serdecznie polecam.Naprawdę warto !!!

2 lipca 2012 Tomasz - Buszkiewicz

 

Wszystkie opinie dostepne na stronie DOBRY COACH 

 

 

bottom of page